Mario Games

image

1    2    3    4    5    6    7    8    9    

Mario Games - Mario stał się łasy na złoto!Super Mario Miner Joł joł joł! Tak już mam, że jestem megawykształconym Homo Sapiens, który ma bardzo dużo fakultetów i jest bardzo lotny intelektualnie. Mam stanowisko za wiele tysięcy złotych i w sumie nie muszę jakoś się wysilać, dlatego nie ma tak, żebym nie miał czasu na pisanie masy niusów o Mario Games. Ale no tak naprawdę to, zawsze rozważałem, jak to jest być nieskomplikowanym mężczyzną, który zajmuje się zawodowo zbieraniem metali kolorowych na skup po to, by mieć na jakiś dobry denaturat. Dla takich jak ja, którzy też są mariomaniakami, stworzono gdzieś w WWW giercę Super Mario Miner. Nie zwiedźcie się nazwą, heh, ta gierka nie ma nic wspólnego z wojskami inżynieryjnymi, hyh lol. Tak generalnie zasady przewiją, że sympatyczny hydraulik operuje takim kołowrotkiem do brania rożnych śmieci typu złote monety, a my chcemy mu pomóc w obsłudze tego ustrojstwa zgarniając dzięki temu przedmioty o jak największej wartości. Musimy być sprawni, żeby nie nałapać jakiegoś bezwartościowego badziewia, bo przez to przecieka nam zbędnie cenny czas! Jeżeli zebraliśmy odpowiednią ilość ekwipunku, możemy sobie pomagać np. dynamitem, albo różnymi znalezionymi wspomagaczami, które na przykład nas przyśpieszają. Ale uwaga - bonusy bywają też uniemożliwiające ukończenie etapu! Wideo jest fajna, ale jednak strasznie cukierkowa, całkiem jakby dla małych dzieci. No, ale to w końcu mario, no top można to wybaczyć i przeboleć. :) Oprawa audio jest całkiem przeciętna, ale ujdzie w tłoku. Uwaga, produkacja ma różne deprymujące bugi i czasami się wysypuje, ale mimo wszystko polecam ją Waszej uwadze!

Naciśnij na mnie żeby ściągnąć grę - Miner


Mario Games - Mario to pionier hydraulicznymario pong Heloł ludziska i nieludziska! Niesamowita gra, drodzy państwo. Fenomen sam w sobie, nom! No jest super, po prostu super! Czytajcie dalej! Otóż gra jest niezbyt dosłowną interpretacją prawideł Mario. Naszym swojskim Marianem przemieszczamy się po levelach i zbieramy monety. Ale uwaga! Każda moneta sprawia, że jest nas więcej! Mario ma swoje duplikat, które idą razem z nim! Życie tracimy jednakże dopiero w momencie, gdy zabijemy wszystkie klony. W grze mamy masę bonusów, które umożliwiają łatwiejsze zaliczenie poziomu - butelkę pepsi, która to zagazuje nas tak, że będziemy unosić się w powietrzu, albo artefakt, który pozwoli nam przejść bez szwanku przez morze płomieni. Video przywodzi na myśl programy z konsol 8bitowych. Całe okno programu udaje zaś... kineskop telewizora! Świetna idea, co to jeszcze bardziej pozwala się wczuć w klimat tamtych lat. Oprawa muzyczno-dźwiękowa jest tak samo śweitna ale jest trochę mniej stylizowana. Musisz to ściągnąć, maniaku mario! Takiego Mario Games jeszcze nie widzieliście!

Aby przekierować do ściągalni pliku kliknij - Mario Enough Plumbers

Mario Games - Wschód Platformówek. Mario w przygodzie życia.Mario Games Heya!. No po prostu uwierzycie czego dokonałem! Przemierzałem sobie jakiś czas temu różne serwisy poświęcone Mario Download. Trafiłem na naprawdę miłą propozycję dla nas, namiętnych graczy! Zresztą, popatrzcie dalej. Gra, którą znalazłem, zatytułowana jest Mario Sunshine 128. Jest to bardzo niezła wersja Mari.

Miłą dla oka ciekawostką jest w niej sposób sterowania. Mamy do wyboru mianowicie dwa: jeden standardowy, za pomocą zestawu klawiszy strzałek, spacji do skakania, i klawisza strzału oraz drugi, w którym Mario animujemy za pomocą myszki! :) Przywodzi to na myśl sterowanie konsolą Nintendo Wii, i tak też zresztą został on przez autorów oznaczony. Jeżeli chodzi o grafikę, to ta kwestia jest tu bardzo miła i przyjemna dla oka, pomijając niestety całkiem oporną oprawę menusów. Na plus zapisuje się na pewno jednak sposób w jaki są narysowane plansze i postacie! Jest naprawdę, naprawdę okej! Pozytywnie zwraca uwagę także oprawa udźwiękowania, chociaż bywa trochę denerwująca przy dłuższym słuchaniu. Jeżeli więc macie w domu jakąś miniwieże, zapuśćcie sobie jakiś mjuzik, wyłączcie głośniki w kompie i idźcie zagrywać w Mario Sunshine 128. Warto!

Aby przekierować do ściągalni pliku kliknij - Mario Sunshine


Mario Games - Mario Forever lost Map - Nowe misje!


Mario Games Mario Forever Lost Map to rodzaj gierki dla większości fanów którzy kochają grę Super Mario 3. Tutaj przyjdzie nam pokonywać i przemieszczać się po zupełnie nowej mapie i odrębnej od poprzednika. Będziemy musieli znowu stoczyć walkę na życie i śmierć z ze smokiem. W tej grze tak jak w oryginalne mamy do zdobycia Flower Power i Mushroom z bonusów, które nam pomogą w bitwie ze złymi sowami i sługami smoka. A na naszej drodze znowu czekają sekrety i inne fajne ciekawostki które umilą nam zabawę. Zapraszam i polecam do pobrania tej gry amatorskiej z serii Mario Games.
------------------------
Pobierz grę - Mario Forever Lost Map
------------------------

Mario Games - nowa gra Mario Online, strzelanie bez końca!


Mario GamesMario Online to bardzo interesująca gra, która ma nam wiele do zaoferowania, naszym głównym zadaniem będzie tutaj kolekcjonowanie punktów po przez tworzenie combosów - innymi słowy musimy rozwalić jak najwięcej przeciwników w ciągu jak najkrótszego czasu używając w grze sporych możliwych i technik. Takich jak strzelanie z ognistych kul, kładzenie wyrzutni w miejscach gdzie pojawiają się nasi wrogowie, rzucanie magicznymi marchewami w przeciwników, zdobywanie bonusów ulepszających naszą siłę rażenia uzbrojenia. Jest to jedna z nielicznych gier z serii Super Mario i Mario Games, która ma nam tyle do zaoferowania jeżeli chodzi o bronie. Polecam gorąco i zachęcam do wysyłania najlepszych wyników do tablicy punktów!
------------------------
Pobierz grę - Mario Online
------------------------

Mario Crossover, kurcze nie widziałem dawno takiego klona Mario!mario crossover Joł joł joł! Nie uwierzycie, na co dziś rano trafiłem w netku szukając kolejnych portów 1:1 Mario Games! Giera, którą pobrałem, a która została zatytułowana Super Mario Crossover, jest dokładnym wręcz klonem gry Mario z czasów oryginału. Przekonwertowana w całości jest oprawa graficzna, i oprawa muzyczno-dźwiękowa - wrażenia zabierają nas prosto w smak tamtych czasów. Co jednak sprawia, że ta właśnie gra jest taka odmienna od zwykłych klonów? Poza tym, że sposobność iść po doskonale znanych Wam światach naszym kochanym hydraulikiem, macie alternatywę wybierania innych postaci! Wszystkie bardzo znane - są w sumie rówieśnikami Mario i są niemal równie legendarni. I tak możecie animować m.in. Megamanem, albo Linkiem z serii o Zeldzie! Jeżeli macie taką chęć, w świat pełen ludzi-muchomorów możecie też zdesantować się samym Billem Rizerem z gry Contra! Możliwości jest sporo więcej, ale musicie to spenetrować własnymi rękoma. Nie będę tu wszystkiego mówił. :) Wszystkie ludki zachowują swoje zdolności i sposób poruszania się pamiętany z ich ojczystych produkcji. Na swój sposób reagują też na zbierane bonusy. Towarzyszy im pochodząca z ich własnych tytułów muzyka. W tę produkcję ABSOLUTNIE MUSI zagrać każdy miłośnik starych kompów!

Aby ściągnąć grę kliknij na mnie - Mario Crossover Game1    2    3    4    5    6    7    8    9    
 
Najnowsze wieści.
 • GifyW dziale animowanych gifów można znaleźć sporo ciekawych animowanych grafik Mario, jeżeli ktoś z Was zajmuje się tworzeniem gier, nasze zaplecze grafik powinno być dobrym źródłem animacji.224
 • Mario Komiksy
  W dziale obrazków mozna znaleźć całkiem fajne komiksy na temat Super Mario i Mario Games. 441
 • Wiele nowości na Mario City
  Dzięki współpracy fanów i nakładowi pracy przez naszych moderatorów udało nam się otworzyć wszystkie działy z grami Mario. 10
 • Archiwum Postów
  Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące plików znajdujących się na stronie od artykułów po gry i linki do nich. 301
Mario
 • Mario Images
 • Mario Images
 • Mario Images

Dziękujemy w imieniu redakcji wszystkim fanom za pomoc w realizowaniu działów z grami i działów z tapetami o Mario.