Mario Games

image

1    2    3    4    5    6    7    8    9    

Mario Games - Czyli przygody wg. Mario i jego przyjaciół.Mario Games Śledząc ostatnio ciemne zaułki internetu w poszukiwaniu jakiegoś dobrego, klasycznego klona Mario natraifiłem na niezbyt może superrozwiniętą, ale przyjemną w odbiorze wersję Mario! Produkcja nosi tytuł Mario S Journey. Polega na tym, co każdy wzorowy klon tej wspaniałej serii - naszym kurduplastym, noszącym szelki kolesiem należy ruszać się po umieszczonych na planszy zakamarkach unikając przeciwników i wypadnięcia poza ekran.

Oprawa wideo Mario S Journey jest jako-taka i wydaje się być zrobiona trochę od niechcenia, mimo wszystko jest wciąż estetyczna. Na plus zapisuje się jednak oprawa dźwiękowa, która jest dość miła dla ucha.

Uwaga, uwaga, miłośnicy mario! Jest to jedna z niewielu wersji tej gry, w której ekran się nie przesuwa! Każdy etap znajduje się na pojedynczym, statycznym ekranie zupełnie jak te pierwsze, najpierwsze Mario Games z ery początków Nintendo w branży! :) Polecam uwadze wszystkich miłośników klasycznego cięcia w Super Mario. :)

Pobierz plik instalacyjny gry Mario - Journey of Mario


Mario Games - Program do edycji Mario.

Mario BrosCześć wszystkim! Fantastycznie Was poraz kolejny zaprosić do pobrania całkiem ciekawej gry Mario dla ludzi którzy chcieliby zainspirować trochę i wyrazić się kreatywnie w świecie Super Mario Forever. Raczej mam tutaj na myśli edycję bohatera głównego Mario Brothers - mówiąc inaczej będziemy mogli edytować naszego z wielkim nochalem hydraulika używając do tego wielu ciekawych zestawów ubrań, nakryć głowy, płaszczy i innych dodatków garderoby. Możemy również edytować kolor jego włosów, skóry i innych aspektów wyglądu fizyczności czyli ciała. Mam też dobrą informację dla wszystkich którzy chcieliby tworzyć własne projekty gier! Dzięki temu edytorowi Super Mario możemy zrobić zrzuty ekranu i obrazki z gry i kopiować do własnych projektów lub innym prostym środowisku do tworzenia programów. Więc jeżeli ktoś z Was umie choć trochę programować ten wyjątkowy program pomoże przy edycji własnego bohatera do gry. Polecam serdecznie, dla każdego coś dobrego!
------------------------
Pobierz grę - Mario Dress Maker
------------------------

Mario Games - Coś dla fanów szukających różnic na obrazkach.mario spot the difference Ściskam dłonie! Zadowalające nowiny dla wszystkich zafrasowanych rodziców potomków spędzających czas przed pecetem nad grami o Mario! Gry komputerowe nie koniecznie muszą szkodzić! Skonstruowano ich specjalny typ, który na sto procent pomoże w rozwoju waszych małych ukochanych ludzi. I tak na przykład wyszperana przeze mnie w Internecie pozycja Super MArio Spot The Difference wspomaga umiejętność spostrzegawczości! W grze jest kilka leveli, a we wszystkich nich jest taki sam cel - tak szybko jak to możliwe trzeba zauważyć i wskazać myszką różnice pomiędzy dwoma ( fajnymi dla oka i takimi co spodobają się każdemu młodemu odbiorcy) obrazami. W każdym poziomie - inny obrazek. Ogólna zasada brzmi: im szybciej, tym lepiej, ale weźwie pod rozwagę! Nieodpowiednie wskazanie może przyprawić nam punktów karnych, a za trzecim zakończyć potyczkę z wynikiem negatywnym dla nas! Mówiłem już o tym, że rysunki są bardzo miłe dla gracza. Tło dźwiękowe to znany, klasyczny motyw wprost ściągnięty jeszcze z konsoli Nintendo, ale jeżeli komuś już się znużył - można go wyciszyć. Dobra propozycja dla młodszych graczy, a także ich rodziców lub starszego rodzeństwa. Starsi odbiorcy także się nie powinni nudzić przy tej spoczko gierce!

Ściągnij grę - Mario Spot the Difference

Mario Games - Mario i zadziwiające przygody na marsiesuper mario space age 1 Dobry wam wieczór, jeżeli czytacie to wieczorem, albo dzień dobry, jeżeli w dzień! Nie dalej jak tydzień temu gadałem o Super Mario Space Age 2! W tej chwili przedstawiam wam pierwszą część przygód Mario, który być może w ramach debilastego eksperymentu NASA, tudzież radzieckiego projektu kosmicznego, został zaproszony w kosmos. :) Dobrze znany nam kolega ma jako główny cel zbierać komso-monety, które zapewnią mu możliwość wtoczenia się do kolejnego stagesa, a w końcowym rozrachunku dopełnienia całej rozgrywki i osiągnięcia jakiegoś tam wyznaczonego kosmo-celu. :) Niefartownie, moi mili gracze, produkcja jest pod wieloma kątami nieprzemyslana. W pewnym stopniu nie domaga zarówno grafa i oprawa dźwiękowa, jak i sposób ruszania się Mario. Jeżeli ja miałbym to oceniać, ja jestem jednym z tych, którzy woleli by pobawić się w trochę bardziej dorobioną produkcję. No - ale co kto lubi. :) Pamiętajcie, że nasz Super Mario Games Download jest pełen wspaniałych prodakszynów, w które możecie pobawić się - dla każdego coś dobrego!

Aby ściągnąć grę kliknij na mnie - Mario Space Age 1

Mario Games - Mario Galaxy na PC


Mario ForeverKtoś kiedyś z Was myślał nad grą w Super Mario Bros połączone z grą w kosmosie i z grą dosyć znaną z dawnych lat a mianowicie Space Invaders? No właśnie chyba nikt specjalnie. A ja znalazłem ostatnio przeglądając internet wypasioną gierę z grupy Mario Games, która przedstawia wielki i świetny poziom wykonania - gra jest po prostu wypasiona. Bardzo ładna oprawa wizualna, bardzo ładne efekty świetlne, świetnie dobrana oprawa muzyczną, animacje poprzedzające gierkę no i co ciekawe ogromne mapy na których przyjdzie nam liczne bitwy. Do wyboru mamy ponad 250 różnych rodzajów karabinów plazmowych które możemy nabyć w intergalaktycznym sklepie a do tego tysiące kombinacji zabawek. A ulepszeń możemy dokonywać za pomocą nazbieranej kasy podczas grania, dlatego warto niszczyć w poziomach wszystko co się rusza, żeby potem mieć masę pieniędzy za która można kupić siejące zniszczenie uzbrojenie. Polecam tą grę odmienną grę bazującą na Super Mario Bros!
------------------------
Pobierz grę - Mario Forever Galaxy
------------------------

Mario Games - Coś dla tych którzy lubią pobawić się w artystę!Super Mario Woombie Witam kwiatuszki internetowe! Strzeszcze w kilku słowach Wam w dniu dzisiejszym propozycję pod tytułem Super Mario Woombie. Znalazlem ją sobie, kiedy szukałem jakichś mariopodobnych produkcji, które móglbym zaprezentować młodszemu kuzynostwu. No i właśnie znalazłem tę gierkę, i powiem Wam, że jest naprawdę bardzo, bardzo zastanawiająca pod względem idei. No kurde nie będę owijał w bawełnę - to myślę, że pierwszy SYMULATOR HAFTOWANIA! Poważnie! Nie mam tu na mysli oczywiście typowej pospotkaniowej dolegliwości milionów alkoholiko, lol. O nie. Gra polega na tym, że mamy wirtualną igłę i komplet kolorowych, ładnych identycznie wirtualnych nitek. No i naszym celem jest wyszyć obrazek według wzoru klikając wskaźnikiem w adekwatne pola na polu, jakby kawałku płótna. Wzorcami są oczywiście ludki z gry o sympatycznym hydrauliku. :) Graficzka tutaj wystepuje na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest wzorowe, miłe dla oka i estetyczne. Muzyka jest szczątkowa, są tam wyłącznie jakieś odgłosy klikania, ale to przy tego typu produkcji chyba bez znaczenia, bo możecie sobie jakąś muzyczkę z Waszych empetrójek załączyć. :) Przydatną opcją dla tej najmłodszej części społeczności graczy będzie pasek z najnowszymi newsami ze świata dziejszych dziecięcych piosenkareczek typu HannaMontana. :) Bardzo fajnie się przewija, jak na TVN24 hehe, ale jak kogoś deprymuje, to może go banalnie usunąć sprzed oczu. Takiego rodzaju Mario Games jeszcze nie używaliście! Taka ciekawostka naprawdę wzbogaca nasz Super Mario Download.

Kliknij na mnie, jeżeli chcesz pobrać grę - Mario Wambie
1    2    3    4    5    6    7    8    9    
 
Najnowsze wieści.
 • GifyW dziale animowanych gifów można znaleźć sporo ciekawych animowanych grafik Mario, jeżeli ktoś z Was zajmuje się tworzeniem gier, nasze zaplecze grafik powinno być dobrym źródłem animacji.224
 • Mario Komiksy
  W dziale obrazków mozna znaleźć całkiem fajne komiksy na temat Super Mario i Mario Games. 441
 • Wiele nowości na Mario City
  Dzięki współpracy fanów i nakładowi pracy przez naszych moderatorów udało nam się otworzyć wszystkie działy z grami Mario. 10
 • Archiwum Postów
  Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące plików znajdujących się na stronie od artykułów po gry i linki do nich. 301
Mario
 • Mario Images
 • Mario Images
 • Mario Images

Dziękujemy w imieniu redakcji wszystkim fanom za pomoc w realizowaniu działów z grami i działów z tapetami o Mario.