Mario Games

image

1    2    3    4    5    6    7    8    9    

Mario Games - Super Mario Tetris, coś dla amatora i pro!mario games Witencja! Czy nie niewaliście tak, że byliście w rozdarciu wewnętrznym pomiędzy dwoma identycznie superastymi ścieżkami? Jeżeli Wasze rozmyślania ograniczały się do tego, w którą z absolutnie hitowych gierek zagrać - Super Mario Bros, czy Testris - oto właśnie ktoś zażegnał Wasze problemy. Tuper Tario Tros czy też Super Mario Bros Tetris, bo tak jest zatytułowana ta gra, to pionierskie combo tych właśnie pozycji - klasycznego Tetrisa i oryignalnego, znanego nam z konsol Mario Games. W produkcji, tak jak w każdej z serii osympatyczym wąsaczu, przyjdzie nam przechodzić kolejne worldy przy pomocy naszego sympatycznego hydraulika. Jeżeli gdziekolwiek będziemy mieć problem z przeprawieniem się przez worldy - zawsze możemy przyciskiem SPACJA przełączyć się na tryb TETRISA. Znana wszystkim chmurka Lakitu wypuszczająca kolczatki stanie się naszym wspólnikiem, i zacznie spuszczać klocki, jakkolwiek by to nie brzmiało. ;) Przemyślanie ich rozmieszczenie może sprawić, że zrobimy sobie jakiś mostek, albo wyjście z dziury w której utknęliśmy. Uwaga! Uderzenie klocka może załatwić Mario! Ale wrażliwi na nie są także nasi przeciwnicy. Oprawa dźwiękowa i grafika na pewno zadowoli wszystkich konserwatywnych fanów serii i miłośników starych konsol. Jest to jeżeli patrzymy na to w ten sposób konwersja 1:1 tytułu z Nintendo, a więc wideo i muza pozostaly identyczne, jak w oryginale. Jeżeli lubicie eksperymentować, nie tylko na kompie, ale w kuchni, łóżku czy gdziekolwiek - serdecznie polecam tę gierkę.

Pobierz plik instalacyjny gry Mario - Mario Tario Tros

Mario Games - Mario Forever Flash do pobrania.

Mario Forever Cześć!. Ostatnio surfując internet znalazłem i trafiłem na kolejną grę z serii Mario Games. Tym razem mam do pokazania zupełnie nową grę nazwaną przez autorów jako Mario Forever 3 stworzoną przez zespół developerów z Polski. Naszym zadaniem w grze jest pokonanie ośmiu map wypełnionych masą przeciwników, monet i tajnych przejść. Na naszej drodze będą czekać masy przeróżnych wrogów. Od skaczących żółwi, goombasy, smorków, kolcozwierzy. Po zdobyciu 100 monet dostajemy życie tak jak w starym Super Mario Bros na konsoli Pegasus. Gra ilustruje naprawdę wysoką poprzeczkę i w kwestii oprawy wizualnej i w kwestii oprawy udźwiękowania. Pomimo tego, że gra jest stworzona przez amatorów to ukazuje naprawdę wysoki poziom wykonania i gra się w nią rewelacyjnie. Jak już wspominałem do przejścia mamy osiem map zapełnionych sekretami. Jest to jedna z lepszych gier o Mario z grupy Mario Games. Więc polecam ją każdemu kto lubi dobrą rozgrywkę.
------------------------
Pobierz grę - Mario Forever Flash
------------------------

Mario Games - Kolejne przygody Mario, tym razem zmotoryzowanego Mariosuper mario moto Dobry wam wieczór, jeżeli czytacie to wieczorem, albo dzień dobry, jeżeli w dzień! Tak jak i ja pewnie nie jeden z Was marzył o swoim Harleyu. To jest coś jak ze snu poczuć wiatr na ciele wioząc za sobą przepiękną dziewczynkę i ściągając uwagę przechodniów. Inni z kolei pewnie obrali sobie target na przecinające powietrze ścigacze. Obojętnie kim jesteście, mam cudowne nowiny w ramach dzisiejszej motocyklowej promocji! Jakoś tak powstała produkcja Mario przeznaczona dla wszystkich fanatyków takich właśnie motocyklowych klimatów! Jeżeli oprócz kultu dwóch kółek i mocnego silnika wyznają oni także wiarę w super moce wąsatego superbohatera z Japonii - będą szczęśliwi pozycją pod tytułem SUPER MARIO MOTO! Giera ta przywodzi na myśl lubiany u nas jakiś czas temu tytuł Elastomania (ELMA). Etapy nasz bohater patroluje nie na piechotę, a motorem. W tym czasie musi rzecz jasna kolekcjonować m.in. monety. Może także wykonywać ewolucje, za które dopisywane są nadprogramowe punkty. Od serca polecam tę nietuzinkową produkcję wszystkim amatorom ryczących silników i hydraulików, zwłaszcza, że grafika i audio trzyma poziom!

Aby pobrać grę Kliknij tutaj - Mario FLash

Mario Games - Mario i jego brat odbijana piłka dla każdegomario pong Joł joł joł! Zakładam, że jesteście sadystami skłonnymi skłócić kochające się na śmierć i życie rodzeństwo tak, by zaryzykowało życie w okropnym pojedynku - mam coś niezłego specjalnie dla Was. Hehe, oczywiście trochę przerysowałem rzeczywistość, no ale tej przesady nie jest znów tak wiele. O co chodzi? Ano stało się to, co było oczywiste. Ktoś uwięził parę naszych cudownych hydraulików - Mario i Luigiego w realia pierwszej gry, jaka kiedykolwiek została zaprogramowana - mam na myśli Ponga. Prawa PONGA zna chyba każdy, więc strzępił klawiatury i opisywał tego dokładniej. Wiemy, o co biega - mamy dwie paletki po przeciwległych stronach planszy, i mamy za zadanie odbijać piłkę starając się, aby nie uciekła przez naszą krawędź - bo wtedy taka prawda, ale przerżnęliśmy. Grafa jest całkiem spoko, to samo można stwierdzić o oprawie audio. Można grać solo (choć AI oponnenta jest trochę tępe) albo z żywym kolegą przy jednym kompie. Jeżeli jest Was dwóch, i bardzo Wam się nudzi, a oboje lubicie Mario - można zagrać. Nasz Super Mario Download zaprasza.

Naciśnij aby pobrać grę - Pong Games with Mario

Mario Games - Mario Ice Tower


Mario Games Cześć Marioworcy,, ostatnio w sieci internetowej natrafiłem na dosyć dającą do myślenia fanowską gierkę pt.: Mario Icy Tower sformowaną przez amatorski zespół tworzący gry za gratis. Nadmienię szczerze, że elektroniczną gra przedstawia się pysznie, podobnie jak w Icy Tower wspinamy się naszym Mariem na coraz wyższe poziomy wieży i co ciekawe można grać w trybie zdobywania monet co rozszerza nasze szanse bycia na pierwszym miejscu! Przy włączaniu gry naszym oczom ukazuje się fajne menu główne na którym możemy wybrać poziom trudności gry, jak również tryb w który chcemy grać, mamy tutaj również możliwość wyboru herosa którym chcemy zagrywać w tej gierce z serii Mario Games. Możemy grać albo Mariem, albo Luigim, albo jednym z przeciwników występującym w serii Mario Games takimi chociaż jak Koopa Troopa, albo Goomba. Musimy pamiętać o tym, że każdy z charakterów wyróżnia się tylko grafiką a nie parametrami. No więc zaczynamy rozgrywkę. Zaczynamy skakać, skaczemy coraz wyżej, aż zacznie ekran nas gonić i musimy uważać żeby nie wlecieć w dziurę która spowoduje koniec grania. Zawsze możemy zacząć od nowa, ale lepiej spróbować się dobrze i zrobić ładne combo punktowe które umożliwią nam uzyskanie większej ilości punktów. A skoro mówimy i jesteśmy już przy kombinacjach i łańcuchach to musimy pamiętać, że odbijanie się od ścian nabija nam punkty. Poniżej znajduje się link do pobrania Mario. Pozdrawiam!
------------------------
Mario Ice Tower
------------------------

Mario Games - Mario Match 3 to kolejna fajna gra logiczna z braćmi Mario.Mario Games No to będę się teraz witać i się witam! Wy kurcze wiecie, jakie niektorzy programisci bedacy fanami mario maja zawaliste pomysly na gry? Sam sie nie moge otrząsnąć z tego, co znajduje podczas oglądania różnych portali! Oglądnąłem ostatnio świeży Mario Games pod tytułem Super Mario Math. Pamiętacie może takie gry, jak Kulki, albo lepiej Diamond Mine albo Bejeweled? No, to oznajmiam wam, że trafiliście na coś podobnego, tylko osadzonego we wspaniałym uniwersum hydraulika! Tym, co nie kojarzą o co cho podpowiem, że chodzi tu o takie zamienianie ze sobą dwóch sąsiadujących itemów, żeby były w jednej linii i dzięki temu można było nabić sobie punktów. Im więcej różnych itemów zniknie za sprawą jednego kliknięcia, tym oczywiście lepiej dla nas, można także robić reakcje łańcuchowe. W tej wersji tego znanego, acz wciąż ciekawego i grywalnego pomysłu zamiast diamentów, czy innych klejnotów mamy główki naszych ulubieńców z gier o Mario! Jest więc Luigi, i księżniczka Peach, i masa innych ikonek, do któych tak się przyzwyczailiśmy. :) Oprawa graficzna świetna. Oprawa audio też okej. A jeżeli ktoś mimo wszystko nie pojmuje idei, to jest też prosty i przejrzysty samouczek. :) A! I można wysyłać wyniki do sieci i porównywać kto ma dłuższego... yyy, tzn. kto jest lepszy. :) Warto zagrać!

Pobierz plik instalacyjny gry Mario - The Mario Match Game
1    2    3    4    5    6    7    8    9    
 
Najnowsze wieści.
 • GifyW dziale animowanych gifów można znaleźć sporo ciekawych animowanych grafik Mario, jeżeli ktoś z Was zajmuje się tworzeniem gier, nasze zaplecze grafik powinno być dobrym źródłem animacji.224
 • Mario Komiksy
  W dziale obrazków mozna znaleźć całkiem fajne komiksy na temat Super Mario i Mario Games. 441
 • Wiele nowości na Mario City
  Dzięki współpracy fanów i nakładowi pracy przez naszych moderatorów udało nam się otworzyć wszystkie działy z grami Mario. 10
 • Archiwum Postów
  Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące plików znajdujących się na stronie od artykułów po gry i linki do nich. 301
Mario
 • Mario Images
 • Mario Images
 • Mario Images

Dziękujemy w imieniu redakcji wszystkim fanom za pomoc w realizowaniu działów z grami i działów z tapetami o Mario.