Mario Games

image

1    2    3    4    5    6    7    8    9    

Super Mario Galaxy, pograj w grę podobną do free mario online games z Nintendo Wii.

 super mario bros games

Jeśli poszukujesz fajnych gier Mario, lub lubisz gierki Mario to na pewno ten tytuł Ludzie się bardzo spodoba. Zapewne słyszałeś o grach na Wii takich jak Super Mario Galaxy gdzie biegamy po planetach zdobywamy intergalaktyczne gwiazdki i szukamy ukrytych przejść do tajnych planet. No zatem dzierżę dla Was intrygującą informację, jeden z fanów gier Super Mario Bros przygotował świetną grę bazującą na Super Mario Galaxy od Nintendo. Tym razem walczymy w kosmosie niemniej jednak nie w portkach i szelkach tylko w zaawansowanym statku kosmicznym którym musimy pokonać przeciwników którzy nachodzą nas z każdej strony. Będziemy pokonywać liczne planety na ogromnych ośmiu światach wielkich galaktyk. Będziemy walczyć na orbitach księżycy i pokonywać sługusów Koppy. Wielkie statki FatBoy będą stawać na mojej drodze i torować nam przelot do integalaktycznych zamków. Na mojej drodze na pewno staną ogromni Bossowie do pokonania a żeby nie było tak źle co kilka etapów odblokowuje nam się uzbrojenie które możemy nabywać w sklepach które prowadzą dobrze znani nam grzyboludzie zwani Toad. Gra jest de facto świetna mimo wyższych zaleceń sprzetowych jest zwyczajnie dosłownie świetna i idealna na nudne wieczory od szkoły. Zapraszamy do jej pobrania ze strony Pobierz.com

Download Mario Download Mario Galaxy 2


Opis zapisany przez gracza mario the game.


Super Mario Pierwsza Wersja dla fanów mario super bros i mario super bros

 super mario brothers 3

Super Mario Pierwsza Wersja - to gierca Super Mario Bros w ktorej wcielamy się w świetnego hydraulika który swym wąsem nie jednego mechanika pracującego na budowie ażeby zaskoczył, naszym misją będzie zdobywanie monet jak również wielkich powiększajacych grzybów, będziemy pokonywać liczne poziomy w których przyjdzie nam przyjdzie walczyc z ciekawymi przeciwnikami takimi jak koty, potocznie nazywanymi kotami poprzez graczy z Polski. Właściwie każdy chyba z nas pamięta chyba czasy znamienitego Pegasusa konsoli którą można było nabyć na rynku lub przybocznej giełdzie. Właściwie każdy pamięta także kasety potocznie nazywane kartridżami do pegasusa. No właśnie, teraz można grać w klasyczne Super Mario na naszym komputerze PC. Wystarczy pobrać plik instalacyjny i wlączyc grę! To jest proste jak nic. Nie musimy mieć już konsoli pegasus aby grać w super Mario Pierwsza Wersja! Jak lubisz gierki tj. Super Mario, Mario Bros, Mario brothers, Super Mario 3 lub pamiętasz inne ciekawe tytuły w które sie kiedyś grało z sąsiadem na obiadku jak przychodzili kumple do mieszkania aby pograć w takie gierki jak Super Mario 1 (tutaj nazwana Super Mario Pierwsza Wersja) to z całą pewnością zapraszamy Ciebie do dzialu Pobierz i pobranie Super Mario Bros 1. A dla bardziej wymagających polecamy dział gier Mario i Gry Mario gdzie znajdziemy najróżniejsze gierki Mario w których wcielamy się w wąsatego hydraulika i walczymy po stronie znakomita o uwolnienie dziewicy z rąk złego kudłatego-zielonego Bowsera! Tak zatem zapraszamy do ściągnięcia pliku Super Mario:

Download Mario
Super Mario Pierwsza Wersja

  Dla fanów gier polecamy także gierkę Gierca Mario, polska edycja stworzona poprzez polskiego tgwórcę gier Mario, aczkolwiek wadą jest język brytyjski w grze co nie powinno przeszkadzać nikomu gdyż jest to dosyć prosta gierca i nie potrzebujemny w Mario Bros tłumaczenia czym mamy skakać a czym strzelać wszakże zatem, zapraszamy do ściągnięcia gierki Mario lub Super Mario Pierwsza Wersja.Blogfan wyilustrowany przez fana fun mario games.

Gry Gry Mario - Darmowa gra Mario i gry o Mario


 Gry Gry Mario Witam Was serdecznie na mojej stronie o grach Mario Brothers. Tym razem znaleźliśmy dosyć oryginalną grę o tytule Gierki Gierki Mario. Wcielamy się w rolę walczącego o spokój na świecie hydraulika którego zadaniem jest walka ze złem i zwalczanie go u korzeni. Tym razem będziemy musieli podciąć korzenie złemu Bowserowi w jego wielkim zamczysku zbudowanym przez sługusów. żeby go pokonać będziemy musieli walczyć na rozległem mapie tak jak w Super Mario Bros 3. Darmowa gierca Mario jest dostępna pod linkiem na dole niemniej jednak zanim pobierzesz grę Mario posłuchaj co posiadam Kobiety i mężczyźni jeszcze do przekazania. Ta gierca jest cudowna, gdyż ma po prostu świetną muzykę, fajni przeciwnicy chodzą po planszach i walczą z nami. Fajne rozwiązania sekretów, skaczących rur, przejść dają kilka frajdy - główną wadą gry to wyższy poziom trudności i niekonwencjonalne stworzenie poziomów. grę również można pobrać z mirrora : Download Mario lub klikając na link ten: Gry Gry Mario. Dodam iż gra daje wiele możliwości wykonywania misji tak jak miało to miejsce w Super Mario Bros, czy w Super Mario 3. Gra trochę bazuje na darmowej grze i projekcie Super Mario Forever stworzonym przez grupę Softendo Mario Games, aczkolwiek trochę jej brakuje w jakości do oryginału dlatego polecam tą grę bardziej jako ciekawostkę i zabawę w pojedynkę. Gra jest trudna co wymieniłem wcześniej ale nie poddawaj się od razu zagrywając się w grze Super Mario! Powiem Ci tak szukaj sekretów czasami nawet w dziurach może być tajne przejście! Tak czy siak polecam pobranie Gry Gry Mario, gdyż darmowe gry Mario mają jednak wiele do zaoferowania.

Ściągnij Gry Gry Mario


Gra Mario i Gra Mario o co w tym chodzi to nikt chyba nie wie


 Super Mario Posiadamy kolejny fajny środowy poranek w który nic wyłącznie cieszyć się pogodą bo złej wichurze i zacząć brać się do roboty i pisania nowych artykułów o świetnej grze Super Mario Bros! Tym razem niestety Was odrobinę zawiodę nowa gierca to Legend of Zelda co prawda nie jest to może gierca Mario, ale równie popularny bohater za granicą co czerwono nosy Mario. Gra legend of Zelda jest super chodzimy skaczemy, używamy różnych umiejętności i co ciekawe gierca jest świetna, bardzo płynna grafika pixelowa i ruchy bohaterów są bardzo dynamiczne gierca jest po prostu bombowa! Sam gram w nią wiele jużgodzin i nie przestaje mnie ona wciągać, jest świetna! Dosłownie idealna! A co najciekawsze wogóle jest darmowa za zero PLN można posiadać ją! Niach niach. Z całą pewnością zapraszam do pobrania pliku poniżej.

Gra o Mario


Gra Legend of Zelda


 Mario 

2 Posiadamy kolejny fajny środowy poranek w który nic wyłącznie cieszyć się pogodą bo złej wichurze i zacząć brać się do roboty i pisania nowych publikacji o świetnej grze Super Mario Bros! Tym razem niestety Was ciut zawiodę nowa gierka to Legend of Zelda co prawda nie jest to ma możliwość gierka Mario, ale równie popularny bohater za granicą co czerwono nosy Mario. Gra legend of Zelda jest wypas chodzimy skaczemy, używamy różnorakich umiejętności i co ciekawe gierka jest świetna, bardzo płynna grafika pixelowa i ruchy bohaterów są bardzo dynamiczne gierka jest po prostu bombowa! Sam gram w nią kilka jużgodzin i nie przestaje mnie ona wciągać, jest świetna! Wręcz idealna! A co najciekawsze wogóle jest darmowa za zero zł można mieć ją! Hłehłe. Na 100% zapraszam do ściągnięcia pliku poniżej.

Legend of Zelda


Gra Mario


 Mario Wallpaper Cześć to ja Wasz fan Super Mario! No i posiadamy kolejny dzień w miesiącu, to dzień w którym właściwie każdy musi wstać o poranku i zabierać się do pracy. Jako, że jakiś czas temu dosyć mocno pogoda daje nam do wiwatu szczególnie tutaj w nadmorskim rejonie gdańskiego nabrzerza. Zawziołem się pomimo braku prądu i zabrałem się za robotę przy laptopie. Na wiedelczyk spadła kolejna świetna gierca Super Mario. Tym razem skupimy się na bracie Mario jest nim hydraulik w zielonym stroju o imieniu Luigi. W grze Luigi Punch wcielamy się w profesjonalnego boksera którego celem jest walka z przeciwnikami z Mario niemniej jednak tymi znanymi z gierki zręcznościowej Tak zatem przyjdzie nam walczyć z Goombasem lub chodzącą stonogą z SNES. Grę do ściągnięcia znajdziesz poniżej.

Download Super Mario
1    2    3    4    5    6    7    8    9    
 
Najnowsze wieści.
 • GifyW dziale animowanych gifów można znaleźć sporo ciekawych animowanych grafik Mario, jeżeli ktoś z Was zajmuje się tworzeniem gier, nasze zaplecze grafik powinno być dobrym źródłem animacji.224
 • Mario Komiksy
  W dziale obrazków mozna znaleźć całkiem fajne komiksy na temat Super Mario i Mario Games. 441
 • Wiele nowości na Mario City
  Dzięki współpracy fanów i nakładowi pracy przez naszych moderatorów udało nam się otworzyć wszystkie działy z grami Mario. 10
 • Archiwum Postów
  Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące plików znajdujących się na stronie od artykułów po gry i linki do nich. 301
Mario
 • Mario Images
 • Mario Images
 • Mario Images

Dziękujemy w imieniu redakcji wszystkim fanom za pomoc w realizowaniu działów z grami i działów z tapetami o Mario.